НOВИЙ HONDA HR-V.

Витончений та спокусливий, новий Honda HR-V здатний надати багатовимірне задоволення від володіння з мінімумом компромісів, та максимумом вражень та емоцій. Один з найкращих у світі компактних SUV поєднує прекрасні лінії купе з практичним внутрішнім простором і  міцністю позашляховика, створюючи автомобіль, який вам пасує, куди б вас не занесло життя.

 

ДИНАМІЧНИЙ СТИЛЬ
Сучасний дизайн HR-V зверне на себе вашу увагу та розбурхує пристрасть у вашому серці. Його стрімкі лінії були розроблені не тільки для того, щоб автомобіль виглядав вражаюче, але й для того, щоб він був досконалим з точки зору аеродинаміки та економічності.
Такі елементи дизайну, як темна хромована передня решітка, гострі фари, заднє хромоване оздоблення та спортивний передній бампер надають елегантний, але потужний вигляд. Отже, незалежно від того, на якій дорозі ви знаходитесь,  ваш HR-V буде доречним.

РОЗРОБЛЕНО СПЕЦІАЛЬНО ДЛЯ ВАС
Максимально відповідаючи вашому способу життя, HR-V забезпечить вас комфортом та вражаючим простором.
Завдяки центральному розташуванню паливного бака автомобіль отримав надзвичайно місткий інтер’єр , а наші
нові Magic Seats (Меджік Сітс) стали додатковим свідченням здатності інженерів Honda перевищити очікування клієнтів щодо функціональності та практичності.
Ці оригінальні сидіння з конфігурацією складання 60:40 можуть лягти на підлогу, завдяки чому створюється величезний простір, або піднятись (як показано на фото), щоб дозволити бокове завантаження негабаритних вантажів, таких як велосипед. Більше того, ви
можете легко скласти ці сидіння однією рукою за допомогою одного руху.

ВСЕ НАВКОЛО ВАС
Ми ретельно розробили місце водія HR-V таким чином, щоб ви інтуїтивно знаходили те, що вам потрібно там, де це вам зручно.
Нова елегантна панель приладів містить найновіші технології, та їх неймовірно легко розуміти і використовувати. 

Двозонний клімат-контроль*, зовнішні дзеркала з електроприводом, підігрів передніх сидінь*, ергономічна центральна консоль – це лише деякі елементи, які гарантують, що ви будете насолоджуватися кожною мандрівкою.

НАДРОЗУМНИЙ, НАДБЕЗПЕЧНИЙ
Безпека ваших пасажирів, інших учасників дорожнього руху та пішоходів завжди була одним з наших пріоритетів.
Ось чому ми зібрали багато нових технологій в новому HR-V, більшість з яких входить в стандартну комплектацію. Ми вважаємо, що найкращий спосіб уникнути зіткнень – це бути на один крок попереду дорожньої ситуації. 

Тому ми пропонуємо комплекс наших систем допомоги водію – Advanced Driver Assistance System. 

Використовуючи спеціальні сенсори, вони допомагають водієві, – попереджаючи і реагуючи там, де це необхідно.
Як і кожен автомобіль Honda, новий HR-V був всебічно протестований, щоб перевищити суворі стандарти безпеки, і отримав максимальний п’ятизірковий рейтинг безпеки Euro NCAP.

ЗРУЧНІСТЬ ЩОДНЯ
Широкий отвір багажника і низька висота завантаження роблять доступ в багажне відділення максимально легким та зручним.
Від паркування до пакування – одна мить!

Технічні характеристики

Дизайн

Інтер'єр