Він витончений і самобутній, мужній і стильний.
Honda CR-V – це втілення вдалих ідей і корисних інновацій.
Він поділяє вашу пристрасть до подорожей і надає свободу відкривати нові горизонти.
CR-V особливий своєю винятковою харизмою. Cучасна форма кузова доповнена виразною решіткою радіатора, елегантними, сміливими лініями інтегрованих передніх LED фар, досконалим дизайном задніх світлодіодних ліхтарів і вишуканими колісними дисками.

Ці елементи надають CR-V оригінального й цілеспрямованого вигляду. Округлі краї корпусів дзеркал гармонують із загальним дизайном та зменшують площину «сліпих зон» навколо автомобіля.
Його великі вікна не тільки повсякчас притягують погляди – крізь них і видно більше, і бути поміченим приємніше.

CR-V починає піклуватися про Вас навіть ще до того, як Ви в нього сідаєте – система Smart Keyless Entry самостійно відмикає двері і вам для цього не треба копирсатися в кишенях у пошуках ключа. Зручно влаштуватися за кермом CR-V допоможе широкий діапазон регулювання водійського крісла.

Салон нового CR-V сконструйований з метою максимальної зручності й комфорту, так, щоб водій повсякчас володів ситуацією. Охайна й елегантна панель приладів переконливо демонструє передові технології. Важлива інформація щодо роботи всіх систем автомобіля завжди помітна й легкодоступна.


Дзеркала із вбудованими вказівниками повороту особливо корисні під час руху переповненими дорогами. Насолоджуйтесь свіжим повітрям та сонячним світлом, просто натиснувши кнопку!

Управління панорамним дахом здійснюється одним дотиком (комплектація Prestige).
CR-V оснащений високотехнологічним бензиновим двигуном 1.5 VTEC TURBO потужністю 193 к.с.
Цей двигун забезпечує ідеальний баланс між продуктивністю та ефективністю. Його поєднання з передовою 7-ступеневою CVT надає можливість обирати повністю автоматичний режим, або задовільнити свої спортивні амбіції, перемикаючи передачі власноруч за допомогою підкермових пелюстків.

 

Система повного приводу з інтелектуальним керуванням стане у нагоді як у місті, так і на гірських дорогах. Ця система відчуває втрату зчеплення передніх коліс з дорогою й автоматично передає потужність на задні колеса, допомагаючи водієві відновити контроль над ситуацією. Повний привід робить ваші щоденні поїздки комфортнішими і безпечнішими.

Просторий салон CR-V створює спокійну, вишукану й невимушену атмосферу. Хай ви водій чи пасажир – тут вас оточуватиме затишок і комфорт.

Honda CR-V об’єднує в собі стиль і досконалість технологій майбутнього.

Завдяки комплексу передових систем безпеки Honda SensingТМ, який включає*:

• Систему уникнення зіткнень CMBS

• Інтелектуальний адаптивний круїз-контроль з функцією повільного слідування LSF

• Систему повідомлення про виїзд зі смуги LDW

• Систему утримання в смузі руху та запобігання сходу з дороги LKAS + RDM

• Моніторінг «сліпих» зон BSI

• Попередження про фронтальне зіткнення FCW

• Моніторінг поперечного руху під час виїзду задом

• Систему розпізнавання дорожніх знаків TSR

– ви завжди відчуваєте себе в повній безпеці.

Передові технології та швидкість, яскраві емоції і комфорт – ось що робить CR-V одним з найбільш популярних кросоверів у світі.

5 секретів успіху CR-V:

1. Стиль

2. Інновації

3. Технологічність

4. Практичність

5. Надійність

Технічні характеристики

Дізайн

Інтер'єр