Компанія Honda в 1999 році першою серед автовиробників випустила на європейський ринок моделі з гібридним приводом. Відтоді вона залишається в авангарді гібридної революції, а в усьому світі наразі експлуатуються мільйони ї ї автомобілів. 

 

Уся наша лінійка моделей включала в себе гібридні версії, зокрема суперкар NSX, а з виходом CR-V Hybrid ми пропонуємо вашій увазі нашу останню розробку – гібридну технологію i-MMD, яка задля забезпечення максимальної впевненості власників автомобілів доповнена 5-річною гарантією на агрегати гібридної системи.

 

ПРОДУМАНА ТЕХНОЛОГІЯ 

Під час руху інтелектуальна технологія Intelligent Multi-Mode Drive гарантує високу чутливість, плавність та економічність, водночас забезпечуючи оптимальне розподілення потужності завдяки автоматичному перемиканню між трьома варіантами водіння: 

Electric Drive (електричний режим),  Hybrid Drive (гібридний режим) та Engine Drive (режим руху з приводом від двигуна внутрішнього згорання). 

 

Honda Hybrid Performance – надзвичайна продуктивність гібриду Honda є результатом вдалого поєднання потужного та економічного бензинового двигуна 2.0 i-VTEC із двома електромоторами та літій-іонною батареєю. 

Перевага технології i-MMD полягає в тому, що на додачу до використання бензинового двигуна, призначеного для генерування електроенергії, вона здатна спрямовувати енергію (яка за звичайних обставин просто марнується) на заряджання акумуляторної батареї, що дає вам змогу взагалі не під’єднувати свій CR-V Hybrid до електромережі. 

Це гібрид, від керування яким ви щодня будете отримувати неймовірну насолоду

РЕЖИМ ELECTRIC DRIVE

В електричному режимі Electric Drive використовується виключно енергія, що надходить від літій-іонної акумуляторної батареї.

Батарея живить тяговий електродвигун, який забезпечує безшумний рух машини без шкідливих викидів. Цей режим використовується під час прискорення в момент рушання з місця або під час руху на низькій швидкості.

У режимі Electric Drive потенційний запас ходу суто на електротязі становить 2 км.

 

РЕЖИМ HYBRID DRIVE
У режимі Hybrid Drive бензиновий двигун та електромотори оптимально працюють разом (наприклад, під час прискорення або руху вгору). Бензиновий двигун приводить у рух електромотор-генератор, який в свою чергу живить енергією тяговий електродвигун, що рухає автомобіль. Тим часом як надлишки енергії використовуються для заряджання акумуляторної батареї.

РЕЖИМ ENGINE DRIVE 

Режим руху з приводом від двигуна внутрішнього згорання (Engine Drive), як вже видно з його назви, передбачає використання бензинового двигуна безпосередньо як джерела енергії автомобіля — він використовується під час тривалого руху на високій швидкості. 

 

ПЕРЕВАГИ ТЕХНОЛОГІЇ I-MMD 

  • Значна паливна економічність 
  • Низький рівень шкідливих викидів 
  • Відсутність потреби в підключенні до електромережі 
  • Миттєве прискорення
    Безшумний електричний режим
 
 

Технічні характеристики

Дизайн

Інтер'єр