Компанія Honda понад 45 років тому запропонувала світу революційний автомобіль Honda Civic першого покоління. Компактний передньоприводний автомобіль став справжньою легендою.

Автомобіль випереджав час своїми інженерними новаціями, що створили автомобілю репутацію надійного, потужного, екологічного та економічного автомобіля.

Модель Civic справедливо займає важливе місце в продуктовій лінійці бренду Honda.

Від початку свого існування, своїми гаманцями за модель Civic проголосували понад 20 мільйонів покупців по всьому світу, тому Civic є одним з найбажаніших автомобілів всіх часів.

Нове ювілейне 10 покоління моделі Civic, дизайн якого створювався з урахуванням уподобань покупців усього світу, сьогодні можна придбати на всіх континентах.

Модель зберегла впізнаваний силует, але в іншому істотно змінилася. У порівнянні з попередником новий Civic додав у розмірах, він став довшим, ширшим та нижчим, що за габаритами ототожнює його з седанами вищого класу.
Агресивний дизайн кузова підкреслює спортивний дух новинки.
Автомобіль побудований на новій глобальній платформі, завдяки якій він став легшим, більш жорстким, центр тяжіння став нижчим.

Сидіння забезпечують поспортивному низьку посадку, а гостре кермо — відчуття абсолютного драйву.

З метою досягнення максимального комфорту інженерами було розроблено нову підвіску.
Стилістика оформлення салону перегукується із зовнішнім виглядом моделі та її характером. Аудіо система з технологією Bluetooth Audio, клімат-контроль, система круїз-контролю, камера заднього огляду та велика кількість додаткового обладнання створюють відмінну атмосферу та задоволення від керування автомобілем.


Завдяки подовженій колісній базі салон автомобіля став значно просторішим і зручнішим. 

Збільшення простору оцінять всі пасажири як переднього, так і заднього ряду сидінь. 

Варто відзначити, що новий Civic 4D є одним з лідерів в класі за обсягом багажного відділення, який сягнув 519 літрів. 

Задні сидіння мають роздільні спинки, що складаються в пропорції 60:40. 

Низька навантажувальна висота і широкий отвір багажного відділення робить користування автомобілем максимально комфортним.

Модель Civic 4D, яка пропонується на ринку України, обладнано збалансованим 1,6-літровим бензиновим двигуном з технологією i-VTEC в парі з трансмісією CVT, що забезпечує високу паливну економічність та динамічний характер автомобіля за різних умов руху.

Технічні характеристики

Дизайн

Інтер'єр